Dětský pokoj

Každé dítě až povyroste by mělo mít soukromý. Samozřejmě malé děti musí být neustále pod dohledem rodičů, ale ti dospělejší, kteří už mají kamarády, se kterými mohou chodit ven atd. si chtějí svěřovat tajemství a jen těžko jim to půjde, pokud budou jen za rohem za sedačkou, na které sedí rodiče.
Jejich pokojík může mít společný ještě s Vašim druhým potomkem. Malé děti se před sebou ještě nestydí, ale až začnou dospívat, tak je dobré jim každému zařídit pokoj zvlášť. Každopádně existují věci, které by mělo mít v pokoji každé dítě.
Už od malička v dětském pokoji je Nabytek-elegance barevný nebo zařízený podle toho, zda v něm sídlí holčička nebo chlapeček. Vymalované zdi mají v pokojích chlapečci nejčastěji modrou barvu nebo zelenou vojenskou. Holčičky mají růžovou nebo jinou světlou barvu.chlapec na fotce.jpg
Pro každého je nábytek a vybavení podobné. Určitě by tu měl být stolek. Zpočátku bude využíván hlavně na kreslení a na různé vytváření. Později by to měl být takový stůl, u kterého mohou pracovat na zadáních ze školy, učit se, číst si nebo prostě pracovat. V dospělejším věku mají děti notebooky, na kterých vytváří prezentace do školy. Stůl by měl být umístěn u okna, aby si děti nekazily oči. Na něm by měla být umístěná lampička, aby v případě setmění si dítě mohlo pohodlně pouze rozsvítit lampičku. U stolu je židle samozřejmostí.
Dále by tu měla být postel. Některým dětem se kupují už postele 140 x 200 a některým pouze 100 x 200. Rozhodnutí je však čistě na Vás a na tom, kolik prostoru máte.dětské obrázky.png
Úložný prostor v podobě skříně a nějaké komody by také neměl chybět. Dále polička, na kterou je možné umístit knihy, časopisy nebo nějaké medaile, poháry a jiné věci, které budou vystavené na očích.
Pokud máte staršího potomka, tak už má určitě nějaký styl, tak se zkuste domluvit s ním, jak by se mu líbilo mít zařízený pokoj a jistě něco vymyslíte.