Jak se jednoduše a rychle naučit hrát na kytaru.

Hudba nás doprovází skoro na každém kroku při našich každodenních všedních činnostech. V autě (nejčastěji), ale pokud se zamyslíme a začneme si víc všímat, tóny hudby se linou doslova všude. Při nákupu z regionální stanice daného obchodního řetězce, na pracovišti, v hromadné dopravě. A znáte tu situaci, kdy vám v hlavě utkví píseň, a ne, a ne ji za celý den dostat z hlavy. Proč si ji tedy večer ve společnosti partnera, č přátel, nebo jen tak pro sebe a radost nezahrát na kytaru?

Hra na kytaru je balzám na duši a neznám snad nikoho, kdo by alespoň na malou chvíli ve svém životě netoužit na ni umět hrát. „Nemám talent, nemám hudební sluch“ znějí jedny z nejčastějších výmluv. Nejsem žádný virtuóz, či odborník, přesto podle mého názoru, každý, komu se hudba prostě líbí je schopen se naučit hrát na hudební nástroj. A jestli lépe, či hůře je zcela nepodstatné.

kytarový začátečník

Hudba rozdává radost v jakékoli podobě a škol hry na kytaru je celá řada. Přesto se jedna naprosto vymyká všem zaběhnutým normám a učebním standardům. Petanovy kurzy jsou zcela revoluční. A tato škola hry na kytaru pro začátečníky je světlo na konci nekonečného tunelu nezdarů a únavného bezvýsledného cvičení.

Čím je tento kurz výjimečný? Protože je revoluční! Peťanova škola hry na kytaru pro začátečníky je přesně tak doslova postavena. V první a bezplatné lekci se za asistence video návodu naučíte, jak vůbec kytaru uchopit, naladit a držet. Tak, abyste již po této první lekci vypadali jako ostřílený hráč.

škola kytary

Cvičit a zase cvičit je určitě cesta k vašemu cíli, který jste si zvolili. Ať jen drnkáním čistě pro sebe, pro své přátele na vašich party, nebo je vše ambice založením úspěšné kapely. Díky videím přesně vidíte, co a jak máte správně dělat a společně s příjemným – odborným komentářem vás tyto lekce doslova nadchnou. A nadšení umocní fakt, že již za krátkou dobu sami zvládnete jednoduché písně a tím ohromit vaše přátelé, například na grilovací akci. Bude to třešnička na vašem hudebním dortu.