Jde to i bez ručení

Půjčit peníze lze i bez toho, aniž by bylo vyžadováno nahlédnutí do registru dlužníků nebo byl vyžadován jiný způsob ručení (třetí osoba nebo nemovitý majetek).

Ručitele ani zástavu nemovitostí po vás zřejmě nebude vyžadovat bankovní či nebankovní společnost v případě, že budete požadovat částku do výše 50 000 Kč. V takových případech postačí předložení dokladu potvrzujícího pravidelný měsíční příjem, u osob samostatně výdělečně činných to bude daňové přiznání. Splatnost úvěru se v takových případech stanovuje na dobu kratší, nejčastěji v rozmezí od dvanácti do osmnácti měsíců.
ublížení ženě.jpg

Tzv. malé půjčky jsou ty, které pomáhají překlenout období před výplatou mzdy, takové typy úvěrů se dají využít opakovaně po splacení, poskytující společnosti v takových případech posílají klientům emailové zprávy nebo SMS s nabídkou dalšího úvěru, někdy i s navýšením částky.

I se záznamem to jde

Stala se vám nemilá situace a nějak jste se ocitli v záznamech registru dlužníků? Nezoufejte, půjčit peníze si lze i tak a nemusíte se bát, že by se jednalo o nějaké lichvářské společnosti, i mezi nebankovními ústavy najdete spolehlivé a ověřené společnosti. Bez registru a bez zástavy či ručitele tak můžete získat peněžní prostředky do dvaceti čtyř hodin od samotného schválení. Sjednání je velice jednoduché a netrvá více jak patnáct minut, stačí počítač nebo mobilní telefon s připojením na internet. Vyplacené peníze můžete použít k jakémukoliv účelu, toto sledováno nijak není.
dům trezor.jpg

Jak je to s úroky a splátkami

Výše poskytnuté částky se liší podle poskytovatele úvěru, může být až do výše 250 000 Kč, splatnost je podle výše půjčené částky, maximální doba je do 84 měsíců. Úrokové sazby jsou opět dány výší úvěru, pohybují se kolem 10 % p.a., RPSN přibližně 10 %. Většina úvěrů je sjednávána bez poplatků a lze je splatit předčasně, popř. vkládat mimořádné splátky bez jakékoliv sankce.