Pomocník k údržbě bazénové vody

Jistě dobře víte, že písková filtrace se neobejde bez spolehlivé náplně, která se postará o zadržení všech nečistot. Ne vždy ovšem musíte spoléhat pouze na filtrační písek. Zeolit je spolehlivý přírodní filtrační materiál, který zadrží i takové nečistoty, které běžnému filtračnímu písku proklouznou. Jde o nazelenalý jemně drcený materiál, který má obrovskou sorpční schopnost, a tak jako písek je k dostání v několika zrnitostech, aby jej bylo možné využít ve všech filtračních zařízeních. Stačí si jen vybrat.

dítě pod vodou

Samozřejmě, že než přistoupíte k pořízení zeolitu je nutné si nejdříve zjistit, jakou zrnitost filtračního materiálu vyžaduje Vaše filtrace a teprve potom vybrat ten správný druh. Dobře víte, že filtrace je skvělým pomocníkem nejen při čištění bazénové vody, abyste z ní dostali všechny nečistoty, které se do ní dostanou v průběhu používání bazénu, ale také Vám pomůže při pravidelné údržbě bazénové vody, kdy potřebujete rozptýlit přípravky bazénové chemie do celého obsahu bazénu, aby byla voda dobře ochráněna před bakteriemi a řasami. Což je vlastně Vaším prvotním cílem, že ano? Tak využijte zeolit a údržba vody bude snadnější.

žena u bazénu

Udržovat kvalitu vody na vysoké úrovni není zrovna jednoduchý úkol, ale můžete si jej usnadnit právě díky kvalitním pomocníkům. Zeolit je jedním z těchto pomocníků, kteří Vám tento úkol usnadní. Pokud budete pravidelně využívat filtraci, dodávat do bazénové vody dostatek přípravků bazénové chemie a provádět pravidelnou kontrolu za pomocí testeru, jistě si budete moci užívat svého koupání bez starostí, a to po celé léto. Bazén nemusí být jen další starostí, která přidává jen práci, ale hlavně musí být zábavou. Vždyť proto si bazén pořizujete, abyste se mohli koupat a užívat si vodních radovánek. Tak si užívejte a starosti nechte na přípravcích bazénové chemie a příslušenství.