Zaměstnanci si zaslouží víc

Když vedete firmu, měli byste být vzorem pro mnoho lidí, mezi které patří samozřejmě vaši zaměstnanci. Ti tu jsou sice od toho, aby pro vás pracovali a vy jim za odměnu dáte nějaký ten peníz podle dohody, to ale není všechno a měli by pro vás mít mnohem větší hodnotu a nejen to, že pracují za vaši firmu. To opravdu není jejich konečná hodnota, proto byste se měli snažit, aby se všichni vaši zaměstnanci cítili u vás dobře a pociťovali, že vám na nich záleží a že si jich vy osobně vážíte. Pokud tohle vaši zaměstnanci nepocítí, věřte, že u vás moc dlouho nevydrží, takže se raději snažte, ať jim je u vás dobře a mají nějaké výhody.

nápady

Můžete jim například věnovat osobní příplatek za to, že jsou ve firmě dlouho, nebo třeba o Vánocích nějaké osobní ocenění, ať mají přes tyto časy více peněz, když se musí kupovat dárky a podobně. Snažte se udělat vše proto, aby se lidé u vás cítili dobře. Jak zaměstnanci, tak vaši klienti, ať už se jedná o jakoukoliv firmu. Když si udržíte ale zaměstnance, bude dobře ve vaší firmě samozřejmě i zákazníkům, a pak budete mít dost vysoké tržby, to ale není jen tak jednoduché. Musíte to mít ve vaší hlavě dobře nastavené, aby se vám obecně dařilo. Musíte chtít rozdávat lidem mnohem víc než jen ten produkt.

marketing

Přibalte k tomu něco navíc, třeba nějaký reklamní textil promodarky.cz. Vše navíc lidé milují, protože je to zdarma, takže i kdyby to byla plátěná taška s potiskem loga vaší firmy, tak to lidi potěší, protože lidé nosí plátěné tašky minimálně na nákup. Vy si za těch pár korun, co vás taška bude stát uděláte reklamu, protože pokud tu tašku lidé budou nosit, uvidí vaše logo lidé kolem nich. Tím tak zabijete dvě mouchy jednou ranou, protože dáte zákazníkům něco navíc a zároveň zpropagujete svou firmu. A věřte že funguje i ta plátěná taška s vaším logem. Může se to zdát jako blbost, ale opravdu to funguje.