Když banka nepomůže?

Získat výhodný úvěr od bankovní společnosti nemusí být dnes vůbec jednoduché. Banky si totiž své potencionální klienty velmi prověřují a jen málokdo projde úzce nastaveným sítem. Každého zájemce o zprostředkování půjčky si nejprve velmi důkladně prověří, zjistí záznamy v registru dlužníků a teprve po celkové analýze se rozhodnou, zda je daný kandidát vhodný pro poskytnutí půjčky či nikoliv. Krom platební minulosti, ale rozhoduje i celá řada dalších faktorů, může to být i výše vzdělání, práce nebo počet lidí v domácnosti. Zkrátka banky mají měřítka na všechno a jen hrstka lidí je natolik vyhovující, aby na výsledný úvěr dosáhla. Pokud banka nenabídne pomocnou ruku, naštěstí existují i další možnosti, jak si požadovaný obnos obstarat a nebojte, všechny jsou naprosto legální!

podpis smlouvy

Pomoc v rodině nebo od kamarádů

balíček bankovek

Pokud nám banka nepůjčí, mnoho z nás hned v dalším kroku hledá pomoc u rodiny nebo u známých. Přeci jenom nikde jinde nedostaneme výhodnější půjčku, často bez zbytečných úroků. V takovém případě zkrátka vrátíte, co jste si od dané osoby půjčili a navrch možná přidáte nějakou tu láhev dobrého vína nebo bonboniéru. Půjčka od rodiny nebo známých tak může být do jisté míry velice výhodná. Ovšem i zprvu dobré nápady se mohou vzápětí proměnit v ošemetnou situaci. Finance totiž dokáží pořádně rozbouřit vody i v tom na první pohled skvělém přátelství. Pokud se tedy rozhodnete vypůjčit v okruhu svých známých, s vrácením peněz rozhodně neotálejte.

Nebankovní společnosti se k vám zády neotočí

Pokud nepomůže banka, ani rodina, jsou to většinou právě nebankovní společnosti, které čekají s otevřenou náručí. Nebankovní hypotéka bez registru fahd.cz je tak skvělou volbou právě pro ty jedince, kterým ostatní už dávno zavřeli dveře před nosem. Na rozdíl od bankovního sektoru se nebankovní společnosti zdlouhavě neseznamují s platební minulostí klienta a vytvářejí pružnější prostředí, ve kterém na úvěr dosáhne téměř každý.